Kundbyvej 4 og 1 andre boliger er kommet til salg denne uge i Svinninge - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Svinninge. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Svinninge er der netop kommet to spændende boliger til salg, heriblandt villaen på Kundbyvej 4 Marke. Denne rummelige ejendom tilbyder 172 kvadratmeter bolig fordelt på 5 værelser. Beliggende på en grund på 690 kvadratmeter, er denne villa listet til en pris på 1.495.000 kr.

På Elmevej 10B i Kundby finder man en anden attraktiv boligmulighed. Dette rækkehus har en mere kompakt størrelse på 68 kvadratmeter og inkluderer 2 værelser. Med en grund på 250 kvadratmeter er denne ejendom prissat til 1.195.000 kr. Begge ejendomme tilbyder en unik mulighed i det hyggelige Svinninge-område.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga